שמואל סורק

שמואל מהנדס מכונות בהשכלתו ובעל ניסיון של קרוב ל – 40 שנה בניהול בכיר הן של מפעלים וחברות והן של עמותות ובפעילות ציבורית. בעברו עסק בפיתוח אמצעי לחימה וניהל מפעל בתעשיה הצבאית ומזה 20 שנים הוא עוסק בהבראת חברות ועסקים במינוי בתי המשפט, בנקים ובעלי החברות ובייעוץ ארגוני לעסקים במשבר, בכללם מפעלים מענפי תעשיה שונים, עסקים ואף מעון לנכים קשים. בפעילותו הציבורית החל כיו"ר וועד המהנדסים בתעשיה הצבאית , נבחר וכיהן כיו"ר לשכת המהנדסים והאדריכלים בישראל, כיו"ר בעמותת דורות ההמשך לניצולי השואה בארץ והיום חבר הוועד המנהל וכן חבר בוועד המנהל של מרכז הארגונים של ניצולי השואה. שירותו הצבאי הסדיר היה בחטיבת גולני. במילואים שירת בתפקידו האחרון כמג"ד עד שהשתחרר משרות פעיל. לשמואל ניסיון רב בהפעלת עמותות, היכרות עם פעולת הכנסת ומשרדי ממשלה, רשויות מקומיות ומוסדות ציבוריים ואקדמאיים

יוסי פולק

יזם בתחום האיננטרנט, מלוווה בתחום הטכנולוגי והחברתי מיזמים לקהילות שונות. יזם של תאוצה, מיזם שמטרתו להכשיר ולהוביל עמותות לעצמאות כלכלית עם כלים וידע בכל התחומים הנדרשים לתפעול עמותה כראוי. בנוסף יזם את אמנים בפארק, מיזם שמטרתו להביא שעה של נחת לקשישים דמנטים בגינה הציבורית, באמצעות אמנים ותלמידים.

גל סער

סוכן ביטוח פנסיוני וניהול סיכונים במקצועו ועיסוקו. בעברו יזם, ייסד וניהל חברות מחשבים והי-טק./ מזה כ-15 שנה פעיל במיזמים ציבורים וחברתיים. לפני כעשור שנים היה בין חברי ומובילי העמותה ל"שינוי שיטת שלטון וממשל בישראל" מיסודם של "המרכז להעצמת האזרח" ופרופ' גדעון דורון ז"ל. בשנים האחרונות היה פעיל בתנועת אומ"ץ ששמה לה למטרה להילחם בנגע השחיתויות שפשה בישראל, ובעמותת "עם שמח" שפיתחה ויישמה שיטות וטכניקות בעזרתן כל אדם יכול להכניס לחייו יותר אושר ושמחה. בשעות הפנאי (המעטות..) אוהב לקרוא ספרי היסטוריה וביוגרפיות ולטייל בארץ ובחו"ל. מיזמי "אמנים בפארק" ששמה לטרמה לבדר את אוכלוסית הקשישים במדינת ישראל, ומשמ גם כמנהל הפדגוגי של "תאוצה"